»зненада в –азград: —лави€ нанесе първа домакинска загуба на Ћудогорец

"Ѕелите" се наложиха с 3:2
27 ное 2023 17:22,  расимир јнгелов
12
—нимка: Ѕ√Ќ≈—, архив

—лави€ поднесе гол€мата изненада на 18-и€ кръг в efbet Ћига, след акто победи с 3:2 Ћудогорец като гост.

‘ранко –усо си отбел€за автогол, а малко преди кра€ на първата част –ик ƒжонатан изравни резултата. —лед почивката „белите“ хванаха шампионите на контраатаки и ћартин —ораков и √алин »ванов реализира във вратата на —имон —луга, а силите на домакините стигнаха единствено за едно попадение на  айо ¬идал.

—рещата на стадион „’ювефарма јрена” тр€бваше да се изиграе вчера, но заради обилни€ снеговалеж бе отложена с 24 часа.

ѕървото поражение на Ћудогорец у дома в първенството за сезона остави тимът на √еорги ƒерменджиев на 3-то м€сто във временното класиране, на 5 точки от лидера ÷— ј, но и с мач по-малко. —толичани пък се изкачиха на 11-о м€сто.

ѕодробности от срещата четете в Gol.bg

“ова се случи Dnes, за важното през ден€ ни последвайте и в Google News Showcase