»грач на –ома колабира на терена, мачът е прекратен

¬еро€тно става въпрос за сърдечен проблем
14 апр 2024 21:00, јлександър ѕопов
10
≈ван Ќдика, в д€сно, колабира в кра€ на мача. —нимка: Ѕ√Ќ≈—/≈–ј

ћачът между ”динезе и –ома от 32-ри€ кръг в —ери€ "ј" беше прекъснат в 83-та минута заради колабирал играч на терена.

¬ 71-вата минута при резултат 1:1 централни€т бранител на –ома ≈ван Ќдика се строполи на игрището, което наложи спешна намеса на медицински€ екип на стадиона в ”дине. —лед като му бе оказана спешна медицинска помощ, 24-годишни€т Ќдика бе изнесен на носилка, а решението на двата тима бе мачът да се отложи.

ѕреди това ”динезе в 23-тата минута чрез капитана си –оберто ѕерейра, но в 65-ата минута –омелу Ћукаку изравни за гостите с гол с глава.

«а момента н€ма информаци€ какво точно е състо€нието на Ќдика, но по вс€ка веро€тност става дума за сърдечен проблем.

“ова се случи Dnes, за важното през ден€ ни последвайте и в Google News Showcase