Черно море победи Хебър с 1:0

Това стана в дебюта на Бруно Акрапович начело на пазарджишкия тим
20 окт 2024 19:25, Красимир Ангелов
3

Черно море успя да победи Хебър с 1:0 в дебюта на Бруно Акрапович начело на пазарджишкия тим. Единственото попадение в срещата вкара Дуду в 75-ата минута.

С успеха си Черно море има в актива си вече 22 точки и измести от четвъртото място градския съперник Спартак 1918 Варна, след като „соколите“ загубиха в петък с 0:3 от Берое в Стара Загора. Хебър пък остава последен със 7 точки.

Преди началото на мача с едноминутно мълчание бе почетена паметта на починалата съпруга на футболния съдия Мартин Венев – Биляна Петрова.

Победният гол за „моряците“ падна в 75-ата минута, когато Клаудиу Кешеру се пребори за топката между няколко играчи на гостите в наказателното им поле и стреля, вратарят Марсио Да Роса успя да избие, но притичалият Дуду от няколко метра вкара за 1:0 за Черно море.