Рекордни наказания за ЦСКА - остава без домакинство задълго?

Важи поне за 12 мача
Обновена: 2 юни 2024 19:31 | 2 юни 2024 18:30, Стела Стоянова
13
Снимка БГНЕС, архив

Санкциите срещу ЦСКА заради баталните сцени по време на баража с ЦСКА 1948 ще бъдат свирепи, пише „Мач Телеграф“. Такива са очакванията на футболната общественост, а и правилниците на БФС сочат в тази посока. Най-малкото ЦСКА е заплашен от лишаване от домакинство за дълъг период и солидна глоба.

Случаен минувач преди 3 месеца
Беше май 2010. Имаше такъв отбор - Локомотив Мездра. На стадиончето в Мездра ЦСКА играеше безобразно. И в 65-та минута домакините получиха корнер. Топката бе центрирана на главата на Исмаил Иса, който я заби неспасяемо в мрежата. Само 2-3 минути след подновяването на играта от центъра запалянковците на ЦСКА нахлуха на терена и взеха да бият и трошат всичко. Започнаха да бият публиката на домакините, 300 души, които спокойно си гледаха мача. ЦСКА бе наказан със служебна загуба 0:4. Помните ли?
11
0

3

Минимум 6 мача пред празни трибуни. Но действително трябва да се наказват конкретни извършители. В Англия въведоха фейс-контрол на най-агресивните запалянковци и просто не ги пускаха на мач. Защо да не се направи и тука? Има ***, на които просто им прави удоволствие да се сбият на мач, те за това и ходят, имат много бойна енергия.