ТВ програма

Актуално към 03:27 ч.

05:00
Новините ON AIR /п./
05:30
Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
06:00
Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
07:00
България сутрин - важните неща рано сутрин с Мария Константинова и Виктор Дремси...


06:00
Цитати на деня /п./
06:30
Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п/
07:00
Бизнес старт - сутрешен блок с Роселина Петкова и Христо Николов /п/
08:00
Бизнесът на Азия - док. поредица на Bloomberg


05:30
"Лице в лице" /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Златимир Йочев
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия


05:20
"Пресечна точка" - публицистично шоу /п/
06:00
"Здравей, България" - сутрешен блок
09:30
"На кафе" - предаване на NOVA
12:00
Новините на NOVA


06:45
"Айнщайн" - сериал, сезон 1 /п/
07:45
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16 /п/
08:45
"Комисар Рекс" - сериал, сезон 15, 2 епизода /п/
11:00
"Хавай 5-0" - сериал, сезон 2 /п/


06:40
"Не ме оставяй" - сериал /п/
07:40
"Неразделни" - сериал /п/
08:10
"Черно-бяла любов" - сериал /п/
09:30
"Песента на живота" - сериал /п/


06:30
"В кадър"
07:00
"Черният списък" - сериал, сезон 5, 2 епизода
09:00
"Дароу и Дароу" - криминален, мистери с уч. на Кимбърли Уилямс, Уенди Малик, Том...
11:00
"Все още Алис" - драма с уч. на Джулиан Мур, Кейт Босуърт, Шейн Макрей и др.


05:00
"Златен хит" - най-доброто
05:10
"По ноти" - избрани песни
05:40
"Плейлист" - музикална програма
06:00
"Картини от България" - музикална импресия


05:00
Дивата муха - екстремни спортове
06:00
Обратно на очакванията - предаване за най-неочакваните обрати в спорта
08:00
Жените в спорта - най-вдъхновяващите моменти в женския спорт
10:00
Шотландия, Висша лига: Селтик - Абърдийн, 38.кр


05:30
"Прокудени от бащин край" / повторение /
06:30
Документална поредица на Дискавъри /повторение/
07:30
Новини
08:00
Дискусионно студио / повторение/


06:00
"Добрият доктор" /п./ - сериал, с.4 еп.19, 20
08:15
"Самоличност на аванта" - комедия, криминален (САЩ, 2013), режисьор Сет Гордън, ...
10:30
"Добрият доктор" - сериал, с.5 еп.1, 2
12:45
"Зоуи" - фантастика, романтичен (САЩ, 2018), режисьор Дрейк Доремъс, в ролите: Ю...


05:00
"Хуберт и Щалер" - сериал, с.7 еп.11
06:00
Анимационен блок: "Трансформърс: Кибер-вселена" - сериал, с.3 еп.11 - 18
08:00
"Хуберт и Щалер" - сериал, с.7 еп.11
09:00
"Лондонград" - сериал, еп.12


05:20
Риболов с Върхара - тв поредица, трети сезон
06:40
Традиции и обичаи
08:00
Поглед към природата
08:40
Подводен риболов


05:00
"Маркъс" /п./ - сериал
06:00
"Маркъс" - сериал, с.2 еп 15, 16
07:00
"Да живее крал Джулиън!" - сериал, анимация, с.2
07:30
"Круд" - сериал, анимация, с.2


05:00
"Горещи сърца" - сериал
06:00
"Кухнята на Звездев" - кулинарно шоу (2014)
06:30
"Без багаж" - документална травъл поредица на Биляна Траянова
07:00
"Дизайнерски кътчета" - риалити


05:00
Телешоп
07:00
Телешоп
10:15
Тоталкар; сезон 1, епизод 1, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
10:50
Тоталкар; сезон 1, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016


05:30
"Лице в лице" /п./
06:00
"Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Златимир Йочев
09:30
"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00
bTV Новините - обедна емисия


05:00
Телешоп
07:00
Телешоп
12:00
Профилиране; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2010
13:10
Телешоп


05:30
Майсторът на басейни: Най-добрите дизайни
06:15
Да станеш ветеринар: Надпревара към финала
07:00
Зоополицаите на Филаделфия: Нападение с мачете
07:50
Зоополицаите на Филаделфия: Котка с рана на врата


06:00
Новини
06:15
"Часът на пенсионера"
07:00
Новини
07:30
Документален филм


05:30
Джинс /п/
06:00
Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ Русе/п/
06:30
България в 60 минути с Мариана Векилска
07:30
Бързо, лесно, вкусно


06:00
Tick Tack
10:00
Hit Mix
14:00
Standard BIH
14:20
Music Arena


05:10
Новобранецът; сезон 5, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2022
05:50
Определен да оцелее; сезон 3, епизод 4, екшън, драма, САЩ, 2019
07:05
Определен да оцелее; сезон 3, епизод 3, екшън, драма, САЩ, 2019
08:05
Определен да оцелее; сезон 3, епизод 4, екшън, драма, САЩ, 2019


05:00
Престъпления, превзели интернет: Ще го спра
05:30
Престъпления, превзели интернет: Подивели престъпници
06:00
Престъпления, превзели интернет: В никакъв случай!
06:30
Престъпления, превзели интернет: Изненадващи нападения


05:00
Злато в Берингово море: Няма печалба без Джейн - част 2
06:00
Да продадеш колата си: Епизод 8
07:00
Да продадеш колата си: Епизод 15
08:00
Да продадеш колата си: Ван Додж А100


05:05
Рутинно
05:15
Паркиране
05:30
Светецът
05:40
Обществото


05:00
"Знаеш ли как?"
05:27
"Иновации"
05:30
"Знаеш ли как?"
05:57
"Иновации"


05:24
Как се прави...: Лампи за гмуркане, сандали
05:48
Как се прави...: Дървени прозорци, тъкан кашмир
06:12
Как се прави...: Газови барбекюта, подложки за матраци
06:36
Как се прави...: Скейтборди, плетени сладкиши


05:15
Сейди Спаркс
05:35
Момче, Момиче и т.н.
05:50
Момче, Момиче и т.н.
06:00
Момче, Момиче и т.н.


06:30
"В кадър ХХ, 21 еп.", документален, Франция, 2023, [12+]
07:00
"Али", биографична драма, САЩ, 2001; реж. Майкъл Ман, с Уил Смит, Джейми Фокс, Д...
09:40
"Големият залог", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Адам МакКей, с Крисчън Бейл, ...
11:50
"Вал", документален, САЩ, 2021; реж. Тинг Пу, Лио Скот, [15+]


05:00
Спортно катерене: "Шоу за спортно катерене"
05:30
Тенис: Ролан Гарос, първи кръг, повторение
07:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор, мъже, повторение
08:30
Фехтовка: Гран При в Шанхай, обзор


06:30
"В кадър ХХ, 21 еп.", документален, Франция, 2023, [12+]
07:00
"Али", биографична драма, САЩ, 2001; реж. Майкъл Ман, с Уил Смит, Джейми Фокс, Д...
09:40
"Големият залог", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Адам МакКей, с Крисчън Бейл, ...
11:50
"Вал", документален, САЩ, 2021; реж. Тинг Пу, Лио Скот, [15+]


05:35
Семейство Симпсън, еп. 14
06:00
Семейство Симпсън, еп. 15
06:20
Мъртва точка
07:10
Мъртва точка


05:00
Багрите на България /фолклорна музика/
06:00
Магията на традициите /предаване за фолклор, традиции и народно творчество от вс...
06:30
Багрите на България /фолклорна музика/
07:00
Утрото /сутрешен музикален блок/


05:00
TOP MODELS
05:30
TOP MODELS
06:00
FASHION DESTINATION: FOUR SEASONS
06:30
LUXURY


05:20
Ризоли и Айлс: Криминални досиета, еп. 10
06:00
Ендевър, еп. 3
07:45
Алекса Кроу, еп. 9
08:45
Престъпни намерения, еп. 18


05:10
Тук започва всичко, еп. 21
05:35
Тук започва всичко, еп. 22
06:00
Тук започва всичко, еп. 23
06:25
Тук започва всичко, еп. 24


05:05
Шампионат по барбекю за деца (Series 2): Световни майстори на скарата (Episode 4...
05:50
Надпревара в супермаркета (Series 9): Турнир за отмъщение: Част 3 (Episode 5)
06:35
Джада у дома (Series 6): Моята малка версия (Episode 23)
07:00
Джада у дома (Series 6): Калифорнийска мечта (Episode 24)


10:00
Футбол: Плейоф Серия Б на Италия (2022-23) /п/
12:00
"Мото Спорт Xtra" предаване за български моторни спортове (2023) /п/
12:30
"Пета четвърт" обзорно предаване за испански баскетбол (2022-23) /п/
13:00
Футбол: Плейоф Серия Б на Италия (2022-23) /п/


05:00
Фабрика за храна САЩ
05:20
Brain Games
06:05
Морски вълци
07:00
Без закони


05:15
Изпитания на дивата природа
05:40
Прекрасно причудливи
06:00
Изпитания на дивата природа
06:20
Изпитания на дивата природа


05:20
Произведено за ден
05:35
Теория на глупостта: Компилации
06:00
Фабрика за храна САЩ
06:20
Brain Games


05:00
Спортно катерене: "Шоу за спортно катерене"
05:30
Тенис: Ролан Гарос, първи кръг, повторение
07:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор, мъже, повторение
08:30
Фехтовка: Гран При в Шанхай, обзор


05:30
Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
06:30
Делници - с Николай Колев
10:00
Академия Здравитал - с проф. д-р Христо Деянов, дм
11:00
EuroTV Shop


07:00
Супер самолети - анимационен сериал
07:30
Маша и Мечока - анимационен сериал
08:00
Строителят Боб - анимационен сериал
08:30
Приключенията на Мечето Падингтън - анимац. сериал


05:30
Сърфинг: Световна шампионатна лига в Маргарет Ривър, обзор
06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор, мъже, повторение
07:30
Тенис: Ролан Гарос, първи кръг, повторение
10:00
Фехтовка: Гран При в Шанхай, обзор


05:00
Nitro World Games: All Access
05:30
Nitro World Games: All Access
06:00
Nomads Seeking Adventure
06:30
Nomads Seeking Adventure


06:00
CNN Newsroom with John Vause
06:45
World Sport: Wednesday, May 31, 2023 1245am ET
07:00
CNN Newsroom with John Vause
08:00
CNN Newsroom with Rosemary Church


05:35
"Пансион", драма, Турция, 2021; реж. Ферит Карахан, със Самет Йълдъз, Екин Коч, ...
07:00
"Шум в ушите", драма - хорър, Бразилия, 2022; реж. Грегорио Грациози, с Жоана де...
08:45
"Истинска измама", комедия - екшън, САЩ, 2010; реж. Джеймс Манголд, с Том Круз, ...
10:35
"Последното метро ", драма, Франция, 1980; реж. Франсоа Трюфо, с Катрин Деньов, ...


05:15
"Защо не плачеш?", драма, Бразилия, 2020; реж. Сибел Амарал, с Каролина Монте Ро...
07:00
"Карай колата ми", драма, Япония, 2021; реж. Рюсуке Хамагучи, с Хидетоши Нишиджи...
10:00
"Животът е легло от рози", комедийна драма, Франция, 1983; реж. Ален Рене, с Вит...
11:50
"Имаме папа", комедийна драма, Италия, 2011; реж. Нани Морети, с Мишел Пиколи, Н...


05:02
"Пощальонът Пат: Специална доставка"
05:33
"Състезателната кола Рори"
05:56
"Майло"
06:20
"Мъмфи"


05:00
Non-Stop Hits
09:00
MTV Top 20
10:00
Totally 10s!
13:00
Today's Top Hits


06:50
"Звездите отблизо" III
07:20
"Звездите отблизо" III
07:45
"Звездите отблизо" III
08:15
"Падение: Историята на Стивън Глас" - драма, 2003, с Хайден Кристенсен, Питър Са...


05:00
Global Beats!
06:00
MTV Rewind: 2013
07:00
MTV Top 20
08:30
Hot Right Now!


17:30
Клиплиния
18:30
Драконова топка Z (анимация)
19:00
Хартли (фейлетон)
20:00
Топкласация


05:00
"Традиция и новаторство" - модерен фолк
05:30
"Планета Фолк представя" - новите хитове
05:40
"Росна китка" - музика за настроение
06:30
"Картини от България" - музикална импресия


05:00
"Златен хит" - най-доброто
05:10
"По ноти" - избрани песни
05:40
"Плейлист" - музикална програма
06:00
"Картини от България" - музикална импресия


05:15
Уикенд в кухнята на Джон и Лиса, еп. 7
06:00
Готвач в чужбина
07:00
Скритата Италия с Алекс Полици, еп. 2
08:00
Супер храни с Джейми, еп. 4


07:00
Малки чудовища, САЩ, приключенски/комедия/семеен, 1989
08:45
Алвин и чипоносковците 2, САЩ, приключенски/анимационен/комедия, 2009
10:25
Рок завинаги, САЩ, комедия/драма/мюзикъл, 2012
12:40
Клиентът, САЩ, 1994


06:00
Snooza
09:00
21:00 Zoom
09:02
Snooza
10:02
1 Artist 3 Hits


05:30
Малки хора - свят голям: Да намерим пътя към дома
06:30
Кралят на тортите: Състезателни коли от шоколад и избор на рокля
07:00
6 дъщери: Нова година, нови отговорности
08:00
Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Холи и Лашанта


06:00
Фолклорна трапеза
07:30
Детски свят
08:00
Новини
08:20
Детски свят


05:00
Пътешествия из райската земя - Боженци през пролетта
05:30
Магията на Китай - Песента на Монголия
06:00
Пътеводител на пътешественика - Тунис, част 2
06:30
Изкуство и култура - Моят Чирпан


05:00
Посока "Страх" (Series 1): Зловещият хотел (Episode 9)
06:00
Експедиция в непознатото (Series 6): Епизод 11 (Episode 11)
07:00
На края на Аляска (Series 1): Краят на границата (Episode 15)
08:00
На края на Аляска (Series 1): Изцяло нов Макарти (Episode 16)


05:00
Посока "Страх" (Series 1): Зловещият хотел (Episode 9)
06:00
Експедиция в непознатото (Series 6): Епизод 11 (Episode 11)
07:00
На края на Аляска (Series 1): Краят на границата (Episode 15)
08:00
На края на Аляска (Series 1): Изцяло нов Макарти (Episode 16)


Няма намерени предавания в избрания ден и час



05:05
Морская охота
05:30
Оружейные дома мира
06:00
Рыбалка сегодня XL
06:25
Практическая школа нахлыста


07:00
Новини
07:25
Телеканал "Добро утро"
08:00
"Живей здравословно!"
09:00
"Модна присъда"


06:00
Euronews Сега - новини
06:15
Биз(д)нес (повторение)
06:30
Euronews Сега - новини
06:45
Euronews интервю


06:00
Chillout Zone
07:00
Top 40 Greatest Party Anthems!
10:00
Non-Stop Y2Ks!
12:00
Hits On Shuffle!


05:40
В зоопарк "Таронга", сезон 1, еп. 8
06:25
Спасяване на диви мечки, сезон 3, еп. 11
07:15
Спасяване на диви мечки, сезон 3, еп. 12
07:35
Йоркширският ветеринар, сезон 10, еп. 4


05:08
Рицарят Ръждивко Еп. 09 Анимация, Семеен 2013
05:20
Рицарят Ръждивко Еп. 10 Анимация, Семеен 2013
05:33
Рицарят Ръждивко Еп. 11 Анимация, Семеен 2013
05:45
Рицарят Ръждивко Еп. 12 Анимация, Семеен 2013


05:25
Тираджии в пустошта, сезон 3, еп. 12
06:10
Тираджии в пустошта, сезон 3, еп. 13
07:00
Превозвачи от калните планини, сезон 1, еп. 6
07:55
Превозвачи от калните планини, сезон 1, еп. 7


05:10
Загадката на троянския кон
06:05
Загадки в музея, сезон 12, еп. 4
07:00
Загадки в музея, сезон 12, еп. 5
07:45
Забранена история, сезон 6, еп. 4


05:20
"Замърсяване и наказание" - 6 еп.
06:10
"Лов на неизрядни платци" - 11 и 12 еп.
07:00
"Съдия Джуди" - 215 и 216 еп.
07:50
"Моите свръхестествени кошмари" - 8 еп.


05:00
Мистерии на Хънтър стрийт
05:25
Геймърки
05:45
44 котки
05:55
44 котки


05:10
Gigantosaurus
05:35
Henry Hugglemonster
06:00
Henry Hugglemonster
06:30
Henry Hugglemonster


05:30
Най-големите обири с Пиърс Броснан: Обирът на хотел Пиер
06:15
Спецове в заложната къща: Мотоциклетен хаос
06:40
Спецове в заложната къща: Рик Гиганта
07:00
Изковани в огъня: Мечът анелас


05:00
Мистерии на Хънтър стрийт
05:25
Геймърки
05:45
44 котки
05:55
44 котки


05:30
Най-големите обири с Пиърс Броснан: Обирът на хотел Пиер
06:15
Спецове в заложната къща: Мотоциклетен хаос
06:40
Спецове в заложната къща: Рик Гиганта
07:00
Изковани в огъня: Мечът анелас


05:00
Dream Teams: Germany
05:30
The Truth About: Sport Fashion
06:00
Fight Stars: Joshua vs Klitschko
06:30
The Short List: Best NBA Trios


05:00
Urban TV
05:30
Fresh morning :)
11:00
Music of BG
14:00
Поп Топ с Мартин Геновски


05:30
Къща от карти
07:35
Малка игра
09:25
Оцеляване в дивото
11:10
Сивия бухал


05:10
Първите 48 часа: Заблуден куршум
06:05
Убийци на круизни кораби: Сейди
07:00
Ловец на убийства: Жертвен агнец
07:50
Ловец на убийства: Информаторът


Няма намерени предавания в избрания ден и час



Няма намерени предавания в избрания ден и час



05:05
SpongeBob SquarePants
05:30
SpongeBob SquarePants
06:00
SpongeBob SquarePants
06:30
SpongeBob SquarePants


05:11
Carpathian Rhapsody
06:38
InterMezzo
07:30
Mozart's Idomeneo at the Teatro Real de Madrid
10:19
InterMezzo


Няма намерени предавания в избрания ден и час



05:30
Късна емисия новини - п.
05:55
ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
06:00
Говори България - повторение
06:55
Прогноза за времето и агропрогноза


05:00
Жива джунгла
06:00
Да отидем на море: МАРОКО
07:00
Пътешественици на колела
08:00
Музикален пътешественик


05:50
Hip Show
06:10
Hip Show
06:35
Hip Show
06:55
Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019


05:00
Minions
05:20
Dew Tour 2011 Highlights
06:00
Built To Shred
06:30
Built To Shred


05:00
Престъпления, превзели интернет: Ще го спра
05:30
Престъпления, превзели интернет: Подивели престъпници
06:00
Престъпления, превзели интернет: В никакъв случай!
06:30
Престъпления, превзели интернет: Изненадващи нападения


05:10
Още от деня коментарно предаване /п/
05:40
Телепазарен прозорец
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев


06:00
"Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
06:30
"Пътят към щастието със Сана" - предаване за йога
06:45
"Събуди се с усмивка"
08:00
"Viva la Musica!"


08:00
Футбол: Крумовград - Монтана Втора професионална лига (2022-23) /п/
10:00
Футбол: Спартак Варна - Септември efbet Лига (2022-23) /п/
12:00
"Головете на кръга" предаване за български футбол (2022-23) /п/
12:30
"Героите на кръга" предаване за български футбол (2022-23) /п/


08:00
Футбол: Мач 4 Висша лига (2022-23) /п/
10:00
Футбол: Мач 2 Висша лига (2022-23) /п/
12:00
"Премиър Лийг Токшоу" предаване за английски футбол (2022-23) /п/
13:00
Футбол: Мач 8 Висша лига (2022-23) /п/


05:05
"Суперяки ", комедия, САЩ, 2007; реж. Грег Мотола, с Джона Хил, Майкъл Сера, Кри...
07:00
"Черния Адам", фентъзи, САЩ, 2022; реж. Жауме Колет-Сера, с Дуейн Джонсън, Джоуз...
09:05
"Хотел за кучета ", семейна комедия, САЩ, 2009; реж. Тор Фройдентал, с Ема Робър...
10:45
"Тестът", комедия, Испания, 2022; реж. Дани де ла Орден, с Бланка Суарес, Антони...


07:00
"Науел и вълшебната книга", анимация, Чили, 2020; реж. Жерман Акуня, [7+]
08:45
"Интервюто на Хауърд Стърн: Брус Спрингстийн", специално предаване, САЩ, 2022; р...
11:05
"Средностатистическо семейство VІІІ, 3 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Лий Шалет ...
11:25
"Средностатистическо семейство VІІІ, 4 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Виктор Нел...


Няма намерени предавания в избрания ден и час



05:10
Рибки Гупи
05:30
Пламъчко и Машините
05:55
Пламъчко и Машините
06:15
Пламъчко и Машините


05:50
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 9, Австралия, криминален/мистерии, 2013
06:15
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 11, еп. 18, Великобритания, криминален/мист...
07:00
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 12, еп. 1, Великобритания, криминален/мисте...
07:45
Гранчестър, сезон 3, еп. 3, Великобритания, 2017


06:25
БАНДАТА ОТ ШУГЪР КРИЙК - ТАЙНОТО СКРИВАЛИЩЕ семеен САЩ 2005
07:45
Попова лъжичка и китът семеен Канада 1988
09:20
Променливи басни: Костенурка срещу заек анимация САЩ 2008
10:35
Джобното ножче семеен Холандия 1991


05:20
Луси - изгубени моменти Комедия САЩ 1956-1961
06:35
Философия на вкуса документален, пътуване Полша 2017
07:00
Черният кон драма САЩ 2006
08:50
Полеке семеен Холандия 2003


06:10
Писмописецът 7 семеен САЩ 2011
07:35
Танц на луната 7 семеен Канада, Чехия 1998
09:05
Летящият асансьор 7 семеен Холандия 1998
10:50
Синът на дракона, част 1 12 екшън САЩ 2005


05:20
Winter Games New Zealand
06:00
Inside Sailing
06:35
EDGEsport Stories
07:30
Gearing Up


05:20
Аз съм...
05:35
FEI Конен спорт магазинно предаване /1 епизод/
06:00
Европейско първенство по футбол за юноши до 17 г.: полуфинална среща
07:50
Колоездачна обиколка на Унгария обзор


05:25
Знание.БГ образователно предаване /БНТ Варна/п/
05:55
Денят започва сутрешен блок с Христина Христова и Симеон Иванов
09:20
100% будни сутрешно токшоу с Надежда Иванова и Стефан А. Щерев
11:00
Култура.БГ предаване за култура с Димитър Стоянович


06:00
"Брейкпойнт" Тенис токшоу повторение
07:00
Нидерландска Ередивизи: Обзор 34 кръг Обзор 34 кръг повторение
08:00
Световен рали шампионат: "Преди кръга" повторение
08:30
ПРЯКО, Студио "Волейбол" повторение


06:00
Волейбол - Лига на Нациите: Италия - Тайланд жени повторение
08:00
Диамантена лига 2023г.: Турнир в Рабат Турнир в Рабат повторение
10:00
Trans World Sport повторение
10:30
Национална баскетболна лига: Балкан - Черноморец Първа финална среща повторение


05:00
Серия А: Обзор 37 кръг Обзор 37 кръг повторение
06:00
Копа Либертадорес: Депортиво Перейра - Бока Хуниорс Групова фаза повторение
08:00
Серия А: Болоня - Наполи повторение
10:00
Серия А: Интер - Аталанта повторение


05:00
"LaLiga дневник" Токшоу повторение
06:00
Ла Лига: Еспаньол - Атлетико Мадрид повторение
08:00
Копа Либертадорес: Дъ Стронгест - Флуминензе Групова фаза повторение
10:00
Ла Лига: Реал Мадрид - Райо Валекано повторение


Няма намерени предавания в избрания ден и час



05:35
"Александр Журбин. Мелодии на память"
06:20
"УТРО. САМОЕ ЛУЧШЕЕ"
07:40
Олег Штефанко, Анна Большова, Алексей Булдаков, Нина Гогаева в остросюжетном сер...
08:00
"СЕГОДНЯ"


05:10
Loft
07:00
Without a Trace
08:30
The Curse
10:00
The Prague Mysteries Ep.7


05:00
ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ
05:25
ЗА ГРАНЬЮ 97
06:20
СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 349
07:20
ДНК (НОВАЯ ВЕРСИЯ) 500


05:20
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 454
06:10
ШАМАН-3. НОВАЯ УГРОЗА серия 13
07:00
ШАМАН-3. НОВАЯ УГРОЗА серия 14
07:50
РИКОШЕТ (ВОЛК) серия 1


05:20
ГОТОВИМ С АЛЕКСЕЕМ ЗИМИНЫМ 322
06:00
ПЕРВАЯ ПЕРЕДАЧА 83
06:20
ПЕРВАЯ ПЕРЕДАЧА 84
06:44
ПЕРВАЯ ПЕРЕДАЧА 85


Няма намерени предавания в избрания ден и час



07:00
Крум Савов LIVE (П)
08:00
Студио Хъ (П)
09:00
Заседание на Народното събрание
14:00
Студио Хъ (П)


05:00
"ХИТОВЕ В МРЕЖАТА" 2 СЪС СВЕТОСЛАВА РУДОЛФ (П)
05:45
ДОКУМЕНТАЛЕН ФИЛМ
06:00
"ДЪРЖАВА, ОБЩЕСТВО, СИГУРНОСТ" (П)
06:45
"СИНЯТА СТИХИЯ НА ПЛАМЕН ВУКАДИНОВ" (П)


05:15
Спонджбоб Квадратни Гащи
05:35
Спонджбоб Квадратни Гащи
06:00
Санджей и Крейг
06:20
Санджей и Крейг


05:00
... So 80s!
07:00
Non-Stop 80s Hits!
11:00
Gold! Greatest Hits Of The 80s
15:00
Top Hits Of 1985!


06:00
Ultimate 90s Playlist!
09:00
Girl Power Hour!
10:00
Smells Like... The 90s!
13:00
Boys vs Girls: 90s Hits!


05:00
100% Party Tunes!
10:00
Reload! Club Classics
11:00
Encore 50 Fois! 90s Eurodance Hits
14:00
100% Party Tunes!


05:30
По ранни зори /сутрешен блок/
06:00
Дръж се, земьо /музикално-развлекателен блок с участието на самодейни танцови съ...
06:15
По ранни зори /сутрешен блок/
07:00
Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/


05:00
"See The Music" - музикална програма
05:30
"Story" - музикална история
06:00
"Showtime" - музикална мозайка
06:30
"This Is Bulgaria" - музикална импресия


06:00
ЛОЛА И НЕЙНИТЕ БРАТЯ драма/комедия Франция 2018
08:00
ЛЯТНО ЧАСОВО ВРЕМЕ комедия Италия 2017
10:00
СТЪКЛЕНАТА СТАЯ романтичен сериал Украйна 2019
12:00
ЛЮБОВ НА ВЪРХА НА ПРЪСТИТЕ романтична комедия Франция 2012


05:05
"Другото лице" - предаване /п/
05:35
"Евромакс" - поредица на DW /п/
06:00
"Да хванеш гората" - док. поредица /п/
06:30
"Ничия земя" - /п/


05:40
Екстремната Африка 1
06:35
Сетивата при животните 1
07:00
Непознати пейзажи 2
07:55
Екстремната Африка 1


06:00
НЕЖНО МИЛОСЪРДИЕ музикална драма САЩ 1983
08:00
ИВАН ГРОЗНИ исторически сериал Русия 2020
10:00
ОФИЦИАЛНАТА ИСТОРИЯ историческа драма Аржентина 1985
12:00
ОПЕРАЦИЯ "Ы" И ДРУГИ ПРИКЛЮЧЕНИЯ НА ШУРИК комедия СССР 1965


05:00
Nite Sides
06:00
Nite Sides
07:00
Morning Spin
08:00
Morning Spin


05:00
BOARD STORIES SURFING, EP 17
05:20
BOARD STORIES SURFING, EP 18
05:40
BOARD STORIES SURFING, EP 19
06:00
GOLDEN TRAIL SERIES, EP 7


05:11
Blondie - Live in London
06:48
Various Artists - iConcerts Hits
07:01
Paul Simon - Live at iTunes Festival
09:08
Michael Kiwanuka - Garorock Festival 2017


05:51
InterMezzo
07:00
Die Frau ohne Schatten by Strauss at Baden-Baden
10:00
InterMezzo
10:30
Juan P?rez Florist?n, Israel Philharmonic, Lahav Shani : Prokofiev, Rachmaninov,...


06:05
Stream Nation - Call of Duty
09:05
Platformers
10:35
ZOOMIN - 10UP
12:05
Stream Nation - Ori and the Will of the Wisps


05:55
End of Program
06:00
Que Viva Mexico! documentary, drama, western, classic, art Russia 1931
07:25
Breath drama, family, short France 2015
07:50
The Tailor drama, history, short Italy 2015


05:20
Ремонтирай и продай (Series 4): На тясно (Episode 10)
05:45
Ремонтирай и продай (Series 4): Продажба за милион долара (Episode 11)
06:10
Кралете на басейните (Series 5): Епизод 9 (Episode 9)
06:35
Кралете на басейните (Series 5): Време е за Тики (Episode 10)


Няма намерени предавания в избрания ден и час



08:00
Футбол: Мач 7 Бундеслига (2022-23) /п/
10:00
Формула 1: Екстра предаване за Формула 1 (2023) /п/
11:00
Втора Бундеслига: Обзор на кръга предаване за германски футбол (2022-23) /п/
11:25
Формула 1: Първа тренировка Голяма награда на Монако (2023) /п/


Няма намерени предавания в избрания ден и час



Няма намерени предавания в избрания ден и час



Няма намерени предавания в избрания ден и час



05:05
Гризи и лемингите: Вуду одеяло
05:10
Гризи и лемингите: Мечешки отпечатъци
05:20
Гризи и лемингите: Инспектор Гризи
05:25
Гризи и лемингите: Влизането забранено!


Няма намерени предавания в избрания ден и час



Няма намерени предавания в избрания ден и час



Няма намерени предавания в избрания ден и час



05:00
Video Art
08:00
Sketchbook
08:30
Instant D?cisif
08:45
Instant D?cisif


08:00
Бъди там в музика и картини!
16:00
Бъди там в музика и картини!
00:00
Бъди там в музика и картини!


Няма намерени предавания в избрания ден и час



05:00
Judo for the World: Dusseldorf Grand Prix 2017
06:00
Heroes of Lucha Libre
07:00
Heroes of Lucha Libre
08:00
ROH Classics


Няма намерени предавания в избрания ден и час



След 1 час започват