Роналдо няма спирка: Вкара 133-ия си гол за Португалия

Това стана при победата над Полша с 3:1
13 окт 2024 09:10, Красимир Ангелов
16

Кристиано Роналдо отбеляза гол за трети пореден мач от Лигата на нациите в група A1, а Португалия запази добрата серия с победа с 3:1 над Полша.

Португалия поведе с 2:0 на полувремето във Варшава с голове на Бернардо Силва и Роналдо.

Пьотр Желински върна едно попадение за Полша в края на втората част, преди автогол на Ян Беднарек да сложи край на надеждите за изравняване.

„Работихме много усилено през последните няколко дни, подготвяйки различни решения за този мач и успяхме да го покажем на терена“, каза треньорът на Португалия Роберто Мартинес.