Победа, ама друг път! Унгария изравни в последната секунда на България

Спас Делев и Кирил Десподов отбелязаха за равенството 2:2
16 ное 2023 21:04, Красимир Ангелов
163

България обърна фаворита Унгария, но в крайна сметка изпусна победата в последната секунда за 2:2 в квалификациите на Евро 2024. Срещата бе и дебют за новия наставник на националния отбор Илиан Илиев.

Мачът бе много важен за „маджарите“, които с точката се класираха за финалите в Германия следващото лято.

Спас Делев и Кирил Десподов от дузпа отбелязаха головете за нашите. С автогол на Алекс Петков в последната секунда "маджарите" се добраха до хикса, който им беше достатъчен.

Така България продължава да няма победа в целия квалификационен цикъл.

Очаквайте подробности!

163
58
0

1

2:2 е добре преди 5 месеца
и то онези с мега късмет - гол в последната минута. Преди мача казах най-много равен да им направят, но невярвам. Сега равен - хеми взеха максимума.
57
2

2

Анонимен преди 5 месеца
Ми не фалете маджарете, оти они половин век беа на дъното на еврофутболъ. Видеме ги и съгъ колко са яки, едвам изкара реми с назе и то оти ние си укарааме автогол.
56
0

4

До Анонимен 58. Прилича на нагласени мачове.
55
3

4

Гадна Твар преди 5 месеца
На всички е ясно, че Перуката и сие нямат мястов БФС, тъй като унищожиха БГ футбол. Пълна промяна е необходима на всякакво ниво веднага. Да се остави Илиян Илиев да работи спокойно, за да може да направи отбор за Световните квалификации. Всичко друго е мижем да те лажим, което БФС прави почти 20 години вече.
54
0

5

<><> преди 5 месеца
И да бяхме победили щяхме да се класираме ли ? За престиж и това е достатъчно наглед с предните мачове !
53
0

22

Сърбия ни изравни в 96-тата минута.Черна гора ни би в 96-тата минута, а унгарците ни изравниха в 96-тата минута! На какво прилича това? Това е скандално!
52
6

6

Айде сега пък злорадствате за ремито 2:2, забравихте че до преди мача искахте да паднем служебно 0:3, защото иначе сме щели да загубим с 5-6гола.

Тото преди 5 месеца
Глупости. България понеже са злобни комплексари - индивидуалисти сами се изравнява с *** автогол. Браво на Унгария. Свободни хора са.
49
2

14

от страната! преди 5 месеца
Абе какво занимавате цяла българия със софиянските си лиготии които никого не интересуват!Какъвто българския футбол..такива и футболистите му..такива и мачовете му....такива и федерациите му такива и перуките му...такива и кекавите му милициим..такива и феновете му разни пиянки и квартални наркомани докарани от Люлин Борово Подуене блус бенд и др.!Нищо не става от всичките!Че и телевизиите му същите!Гледам някакъв заплатаджия някъде Мъдански по първа програма и той с речник от 10 думи дава поуче
48
0

0

До Анонимен Ако паднат 2 мача и отпадат. Така че трябва да сменят по-често и трениора и футболисти. В часна фирма даже и 1 час няма да остане на работа ако не работи.
47
1

8

По скоро утре Денков ще падне, но Боби няма да падне.
46
3

3

До 22"забрана за повече от трима чужденци на терена"///Този казус отдавна е решен, мисля преди 20години от белгийски футболист жалил се в съда поради такива забрани. Футбол е професия, отборите предприятие всеки съд ще отсъди че такав забрана е нищожна и противоконститационна.
45
12

3

Отлично вървим, но сменим ли ръководството всичко ще се срине за 2 дена. Дръжте ръководството резултатите вся някога ще дойдат. Даже спрелият часовник е верен 2 пъти в денонощието. Имайте търпение и моментът ще дойде.
44
4

4

Взимаме Футболисти от Украйна и Сърбия, са от чужденци и двама О.рки от Перник да плашат!
43
2

13

хехе преди 5 месеца
Тез от бнт какво ги хвалят, били играли много силно, представили се били чудесно срещу един от най-силните отбори в Европа... хахахахахах ама сериозни ли сте ? Първо, наще за нищо не стават, а второто е откога Унгария е футболна сила ? жжажажааж
42
3

4

До Анонимен Наумов сбърка и при гола на Адам и при автогола. Не може да играе при високи топки и така ни вкарват.
41
3

3

Бойк Величков преди 5 месеца
Колко *** постъпка ,да ни гледа светът разединени и избиващи се,то и затова съдията почна да ни дава картони в началото.Но кой го измисли този цирк точно сега,някоя *** тиква на неудачник бивш недоучил футболист,хаха.