Победа, ама друг път! Унгария изравни в последната секунда на България

Спас Делев и Кирил Десподов отбелязаха за равенството 2:2
16 ное 2023 21:04, Красимир Ангелов
163

България обърна фаворита Унгария, но в крайна сметка изпусна победата в последната секунда за 2:2 в квалификациите на Евро 2024. Срещата бе и дебют за новия наставник на националния отбор Илиан Илиев.

Мачът бе много важен за „маджарите“, които с точката се класираха за финалите в Германия следващото лято.

Спас Делев и Кирил Десподов от дузпа отбелязаха головете за нашите. С автогол на Алекс Петков в последната секунда "маджарите" се добраха до хикса, който им беше достатъчен.

Така България продължава да няма победа в целия квалификационен цикъл.

Анонимен преди 5 месеца
До Магаренко Без фала пък номер 10 влизаше в наказателното и там няма кой да го спре.

19

Ако бяхме били щеше да е куриоз във футбола, и щяхме да влезем в Книгата на рекордите,, Гинес", Спечелен мач от отбор не изпълнил нито един ъглов удъар, унгарците имаха 7корнера. като споменем, че и ударите им към вратата са 20тина,срещу 4-5наши, излиза, че сме извадили луд късмет и сме се добрали до реми.А победата ни се изплъзна в последната секунда на мача. Невероятно но болезнен факт.
72
1

11

До Анонимен 11 БННТ пък каза че въстанието било срамно ами тогава оставате Перуката и сложете още една Перука че е срамно.
71
1

6

Магаренко преди 5 месеца
Филип Кръстев трябваше да играе без фал, направи този безсмислен фал и оттам гол. Просто не трябваше да им се дава възможност за центриране.
70
3

11

Чорбаръ преди 5 месеца
Националния отбор е в подем играят 95 минути и другия отбор заиграва в последната минута и вкарва нужния гол.Така беше със всички противници.Представям си какво ще е ако другите отбори играят 95 минути.Вероятно ще ни вкарат поне 20 гола.

6

И днес се видя, че най- големия враг на България е София.Никога повече мач на националите там.Никога!
67
0

10

Вдигнали са ръцете като в чалга клуб преди съдията да свири край на мача !
66
2

11

Анонимен 11 преди 5 месеца
Имаше двама "професори" по футбол,в студиото ,след мача коментираха,колко сме били "добри" но бфс,се избирали все чужденци за треньори,даже ако са били българи,след "победата",ще ли сме вече да се класираме,за европейското,от техния коментар,че сме робезили Унгария,разбирайте какви професо ри са,сигурно са гледали друг мач.
65
3

3

Аз се радвам за Унгария, ремито е справедливо, по-добре те да отидат на Европейско от колкото вековният ни душманин Сърбия. За мача в Лесковац нашите трябва да играят на 150% възможностите си за да изхвърлят Сърбия от плейофите.
64
0

8

Браво преди 5 месеца
Пак пазехме резултата и резултата е налице :)Но Боби и Данчо няма да си подадат оставките, ... понеже нищо няма да се подобри :)
63
3

6

До 2:2 е добре И преди автогола Унгария имаха 24 удара. С тая бг защита няма как да не вкарат. Срещу Сърбия ги чака Митрович който бележи повече с глава.